Text with Title Field (2.0.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: List
be: Спіс

en: Text
be: Тэкст

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Other
be: Іншыя

en: Vertical Tabs
be: Вертыкальныя табы
