Text with Title Field (2.0.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Title
ca: Títol

en: List
ca: Llistat

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Other
ca: Altres

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Vertical Tabs
ca: Pestanyes verticals
