Text with Title Field (2.0.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: List
cs: Seznam

en: Custom
cs: Vlastní

en: Other
cs: Jiné

en: Tabs
cs: Záložky
