Text with Title Field (2.0.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: List
ja: リスト

en: Text
ja: テキスト

en: Custom
ja: カスタム

en: Other
ja: その他

en: Tabs
ja: タブ

en: Vertical Tabs
ja: 垂直タブ
