Text with Title Field (2.0.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Title
jv: Judul

en: List
jv: Daftar

en: Text
jv: Teks

en: Custom
jv: Kostum

en: Other
jv: Liyané

en: Vertical Tabs
jv: Tabs vertikal
