Text with Title Field (2.0.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: List
km: បញ្ជី

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Vertical Tabs
km: ផ្ទាំង​បញ្ឈរ
