Text with Title Field (2.0.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Accordion
kn: ಅಕಾರ್ಡಿಯಾನ್
