Text with Title Field (2.0.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: List
lv: Saraksts

en: Text
lv: Teksts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Other
lv: Citi

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Vertical Tabs
lv: Vertikālās cilnes
