Text with Title Field (2.0.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Title
nl: Titel

en: List
nl: Lijst

en: Text
nl: Tekst

en: Custom
nl: Aangepast

en: Other
nl: Andere

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Vertical Tabs
nl: Verticale tabs

en: Accordion
nl: Accordeon

en: Horizontal Tabs
nl: Horizontale tabbladen
