Text with Title Field (2.0.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Title
oc: Títol

en: List
oc: Listar

en: Text
oc: Tèxte

en: Custom
oc: Personalizat

en: Other
oc: Autre

en: Tabs
oc: Onglets

en: Vertical Tabs
oc: Onglets verticals
