Text with Title Field (2.0.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: List
pl: Lista

en: Text
pl: Tekst

en: Custom
pl: Własne

en: Other
pl: Inne

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Vertical Tabs
pl: Zakładki pionowe

en: Horizontal Tabs
pl: Poziome karty
