Text with Title Field (2.0.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: List
ps: لړ

en: Text
ps: متن

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Other
ps: نور

en: Tabs
ps: ټوپونه
