Text with Title Field (2.0.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: List
ru: Список

en: Text
ru: Текст

en: Custom
ru: Собственная

en: Other
ru: Другое

en: Tabs
ru: Вкладки

en: Vertical Tabs
ru: Вертикальные вкладки

en: Accordion
ru: Аккордеон

en: Horizontal Tabs
ru: Горизонтальные вкладки
