Text with Title Field (2.0.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Title
sv: Titel

en: List
sv: Lista

en: Custom
sv: Anpassad

en: Other
sv: Övriga

en: Tabs
sv: Flikar

en: Vertical Tabs
sv: Vertikala flikar
