Text with Title Field (2.0.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: List
te: జాబితా

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Other
te: ఇతర

en: Vertical Tabs
te: నిలువు ట్యాబులు
