Text with Title Field (2.0.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: List
ug: تىزىملىك

en: Text
ug: تېكىست

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Other
ug: باشقا

en: Tabs
ug: جەدۋەل
