Text with Title Field (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: List
eo: Listo

en: Text
eo: Teksto

en: Custom
eo: Propra

en: Other
eo: Alia

en: Vertical Tabs
eo: Vertikalaj ansoj
