Text with Title Field (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Title
he: כותרת

en: List
he: רשימה

en: Text
he: טקסט

en: Custom
he: מותאם

en: Other
he: אחר

en: Tabs
he: לשוניות

en: Vertical Tabs
he: טאבים אנכיים
