Text with Title Field (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: List
ne: सूचि

en: Text
ne: अक्षर

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Tabs
ne: ट्याबहरू
