Text with Title Field (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Title
pt: Título

en: List
pt: Lista

en: Text
pt: Texto

en: Custom
pt: Personalizado

en: Other
pt: Outros

en: Tabs
pt: Abas

en: Accordion
pt: Acordeão
