Text with Title Field (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Text
th: ข้อความ

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Other
th: อื่นๆ

en: Vertical Tabs
th: แท็บแนวตั้ง
