Text with Title Field (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: List
ar: لائحة

en: Text
ar: نص

en: Custom
ar: مخصص

en: Other
ar: آخر

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Vertical Tabs
ar: التبويبات العمودية
