Text with Title Field (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Title
da: Titel

en: List
da: Vis

en: Text
da: Tekst

en: Custom
da: Tilpasset

en: Other
da: Anden

en: Tabs
da: Faner

en: Vertical Tabs
da: Vertikale faneblade

en: Accordion
da: Foldud menu

en: Horizontal Tabs
da: Horisontale faner
