Text with Title Field (8.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Title
de: Titel

en: List
de: Liste

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Other
de: Weitere

en: Vertical Tabs
de: Vertikale Reiter

en: Accordion
de: Akkordeon

en: Horizontal Tabs
de: Horizontale Reiter
