Text with Title Field (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: List
et: Nimekiri

en: Text
et: Tekst

en: Custom
et: Kohandatud

en: Other
et: Muu

en: Tabs
et: Sakid

en: Vertical Tabs
et: Vertikaalsed sakid
