Text with Title Field (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Title
hu: Cím

en: List
hu: Lista

en: Text
hu: Szöveg

en: Custom
hu: Egyéni

en: Other
hu: Egyéb

en: Tabs
hu: Fülek

en: Vertical Tabs
hu: Függőleges fülek

en: Horizontal Tabs
hu: Vízszintes fülek
