Text with Title Field (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: List
kk: Көрсету

en: Text
kk: Текст

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Other
kk: Басқа
