Text with Title Field (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: List
uk: Список

en: Text
uk: Текст

en: Custom
uk: Власний

en: Other
uk: Інше

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Vertical Tabs
uk: Вертикальні вкладки

en: Accordion
uk: Акордеон

en: Horizontal Tabs
uk: Горизонтальні вкладки
