Textfield Counter (2.2.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Summary
kn: ಸಾರಾಂಶ

en: Before
kn: ಈ ಮೊದಲು

en: After
kn: ನಂತರ

en: General Settings
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು
