Textfield Counter (2.2.0) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Before
nl: Voor

en: After
nl: Na

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: 1 character | @count characters
nl[0]: 1 teken
nl[1]: @count tekens

en: Textarea
nl: Tekstvlak

en: Maximum number of characters
nl: Maximaal aantal tekens

en: @name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
nl: @name mag niet langer zijn dan %max tekens maar is momenteel %length tekens lang.

en: Textfield with counter
nl: Tekstveld met teller

en: Counter position
nl: Positie van de teller

en: Textarea (multiple rows) with counter
nl: Tekstveld (meerdere rijen) met teller

en: Always show summary
nl: Samenvatting altijd tonen
