Textfield Counter (2.2.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Before
th: ก่อน

en: After
th: หลัง

en: 1 character | @count characters
th[0]: 1 ตัวอักษร
th[1]: @count ตัวอักษร
