Textfield Counter (2.3.0) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Before
bo: སྔོན་དུ

en: After
bo: འདིའི་རྗེས་སུ

en: General Settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད།

en: 1 character | @count characters
bo[0]: ཡིག་འབྲུ་@count
