Textfield Counter (2.3.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Summary
sl: Povzetek

en: 1 character | @count characters
sl[0]: 1 znak
sl[1]: 2 znaka
sl[2]: 3 znaki
sl[3]: 5 znakov
