Textfield Counter (2.4.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Summary
bg: Обзор

en: Before
bg: Преди

en: After
bg: След
