Textfield Counter (2.4.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Summary
is: Samantekt

en: Before
is: Fyrir

en: After
is: Eftir
