Textfield Counter (2.4.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: 1 character | @count characters
km[0]: ១​ តួអក្សរ
