Textfield Counter (2.4.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Summary
ku: کورتە

en: 1 character | @count characters
ku[0]: 1 هێما
ku[1]: @count هێما
