Textfield Counter (2.5.0-rc1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Before
cy: Cynt

en: After
cy: Ar ôl
