Textfield Counter (2.5.0-rc1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Before
fi: Ennen

en: After
fi: Jälkeen

en: General Settings
fi: Yleiset asetukset

en: 1 character | @count characters
fi[0]: 1 merkki
fi[1]: @count merkkiä

en: Textarea
fi: Tekstialue

en: Maximum number of characters
fi: Merkkien enimmäismäärä

en: @name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
fi: @name ei voi olla pidempi kuin %max merkkiä pitkä, mutta se on tällä hetkellä %length merkkiä pitkä.
