Textfield Counter (2.5.0-rc1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: 1 character | @count characters
is[0]: 1 bókstavur
is[1]: @count bókstavir
