Textfield Counter (2.5.0-rc1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Summary
hi: सारांश

en: Before
hi: पहले

en: After
hi: बाद में

en: General Settings
hi: सामान्य सेटिंग्स
