Textfield Counter (2.5.0-rc1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Summary
ta: சுருக்கம்

en: Before
ta: முன்

en: After
ta: பிறகு

en: 1 character | @count characters
ta[0]: 1 எழுத்து
ta[1]: @count எழுத்துகள்
