Textfield Counter (2.5.0-rc1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Summary
vi: Tóm tắt

en: Before
vi: Trước

en: After
vi: Sau

en: General Settings
vi: Thiết lập chung

en: 1 character | @count characters
vi[0]: 1 kí tự

en: Textarea
vi: Hộp văn bản
