Text Field Counter (8.x-1.0-rc2) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
no: Deaktivert

en: Before
no: Før

en: After
no: Etter

en: Maximum number of characters
no: Maksimalt antall tegn

en: @name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
no: @name kan ikke være lenger enn %max tegn, men er for øyeblikket %length tegn.
