Text Field Counter (8.x-1.0-rc2) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ru: Отключено

en: Before
ru: До

en: After
ru: После

en: Maximum number of characters
ru: Максимальное количество символов

en: @name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
ru: @name не может превышать %max символов, а сейчас он длинной %length символов.
