Text Field Counter (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Before
hu: Előtte

en: After
hu: Utána

en: Maximum number of characters
hu: Karakterek maximális száma

en: @name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
hu: @name mező nem lehet hosszabb mint %max karakter, de most %length karakter hosszú.
