Text Field Counter (8.x-1.1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Before
de: Davor

en: After
de: Danach

en: Maximum number of characters
de: Maximale Anzahl von Zeichen

en: @name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
de: @name darf nicht länger als %max Zeichen sein, ist aber derzeit %length Zeichen lang.
