Text Field Counter (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Before
fi: Ennen

en: After
fi: Jälkeen

en: Maximum number of characters
fi: Merkkien enimmäismäärä

en: @name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
fi: @name ei voi olla pidempi kuin %max merkkiä pitkä, mutta se on tällä hetkellä %length merkkiä pitkä.
