Text Field Counter (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Before
uk: Перед

en: After
uk: Після

en: Maximum number of characters
uk: Максимальна кількість символів

en: @name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
uk: @name не може перевищувати %max символи(ів), а він наразі довжиною %length символи(ів).
