Textfield Counter (8.x-1.10) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Before
cs: Před

en: After
cs: Po

en: 1 character | @count characters
cs[0]: 1 znak
cs[1]: @count znaky
cs[2]: @count znaků

en: Maximum number of characters
cs: Maximální počet znaků

en: @name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
cs: @name nemůže být delší než %max znaků. Nyní má délku %length znaků.
